"Nikdy si nenech vzít svůj sen"

Nolee, Kenzie a další ...

22. června 2012 v 15:11 | Silkmilk |  Sbírání
30. června 2011

Tak jsem zase tady. Nějaký čásek jsem tu nebyla, ale mezitím jsem nashromáždila další kousky do sbírky.

Koupila jsem Kennedy z řady "Night on the Town" (nebo "Goes Hollywood"?). Měla starší tělíčko z lehkého plastu s neohebnýma kolenama a ruce jí šly dát jen dopředu a zpět (asi nebylo původní). Pořídila jsem jí mladší tělo :) a teď jí budu postupně kompletovat oblečení. To její staré tělíčko jsem dala Kennedy, která se ke mně dostala zároveň s ní. Měla rozkousanou jednu ruku, ale hlavička byla stále pěkná. Je z řady "Back to school".Z této řady mám i Chelsea (nebo z řady "Tunin In"?). Použila jsem její tělíčko na Chelsea z řady "Masquerade Madness", která měla naprasklý krk. Až ho spravím, tak bude zase tahle Chelsea kompletní.Chelsea se mi podařilo koupit s oblečením pro Westley ze stejné řady. Původní oblečení pro Chelsea už mám - top, sukni a dvoje botky, takže ji mohu zkompletovat.

Jako další mi přibyla do sbírky Nolee z řady "Super Bling", kterou jsem si moc přála. Je sice bez oblečení, ale i to se určitě časem objeví a naskytne ke koupi.Ve stejnou dobu se objevila i Kenzie z řady "Miami Getaway Vespa". Ta mi do sbírky chyběla. Zatím ještě na ní čekám až přijde poštou. Je kompletní včetně skútru a helmy, tak jsem na ni zvědavá.Ještě mi přišla krásná Kennedy z řady "Lets Go Disco". Té ale budu muset pořídit jiné tělíčko, protože má odlišně barevné nohy od zbytku těla a volné kyčle.S těmi Kennedy se nějak roztrhl pytel :))). Mám tu ještě poslední z řady "Ride in the Park" s ohebnýma rukama. Ta byla v dobrém stavu, jen pár vlásků při česání vypadlo, ale není to na vzhledu vidět.


A nakonec tento týden v úterý jsem navštívila obchod Dráčik, kde se mi poštěstilo koupit Westley z řady "Club Disco" za úžasnou cenu. Je nádherná. Ale větší adrenalin je sbírání těch použitých. Z této řady by se mi líbila ještě Chelsea. Má krásné líčení.

To je prozatím vše, snad jsem vykompenzovala ten čas, který jsem tu nebyla :)

 


Komentáře

1 Zmrzlinka Zmrzlinka | E-mail | Web | 22. června 2012 v 16:19 | Reagovat

;-) pěkné

2 silkmilkdolls silkmilkdolls | 24. června 2012 v 22:20 | Reagovat

[1]: Historie :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama