"Nikdy si nenech vzít svůj sen"

Je to droga

22. června 2012 v 0:26 | Silkmilk |  Sbírání
16. května 2011
Moje sběratelská vášeň začíná nabírat obludných rozměrů. Sleduji prodej na bazarových servrech několikrát denně a začínám mít silnou závislost. Budu muset dost přibrzdit a nějak to omezit. Asi bych potřebovala nějaký výpadek připojení k internetu. To by mi jistě pomohlo. Ale ta euforie, když dorazí nový kousek do sbírky...

Mám objednáno pár nových přírůstků, které se mi podařilo ukořistit.

Jako první to je tyrkysově modrá víla Joybelle z pohádky Fairytopia s překrásným obličejíčkem a nalepenými řasami.Další je Barbie s blond vlnitými vlasy a jemným obličejem a pootevřenými rty. Je taková jemná a ty růžové šatečky jí sednou. Jako když jde na maturitní ples. Nejspíš se jedná o princeznu baletku Anneliese. Má stejnou korunku, jen ty šaty jsou jiné.Pak je tu jedna z muzikálu High School Musical, jde o Gabrielu v oblečení asi roztleskávačky. Zatím žádnou takovou nemám ani jsem neplánovala je sbírat, ale tahle se mi moc líbila. A jak už jsem předtím psala, tak trochu ujíždím na těch sportovních typech a tahle je přesně ten typ.
Potom se mi podařilo vydražit v aukci dvě panenky My Scene. Obě jsou Delancey, jedna je z řady "Juicy Bling Bikiny", druhá z řady Totally Charmed". Obě včetně doplňků.


Zdroj: wyscene.blog.cz

Jako další přibude ještě Westley z řady "Fab Faces", kterou jsem původně moc nechtěla, ale moc se mi na ní líbilo oblečení a z těch ostatních v této řadě byla nejhezčí. Ale vypadá trochu jak po plastické úpravě rtů, jako kdyby si je nechala zvětšit. A ty čudlíky na zádech... no uvidíme, co s ní provedu.Potom se mi podařilo v rekordním čase sehnat Barbie Fashionistas Sassy z první řady, o které jsem už psala, že bych ji moc chtěla k té Sporty. Byla to úplná náhoda a asi jsem měla trochu štěstíčka.No a doufám, že na nějaký čas to bude poslední přírůstek, panenka My Scene Westley z řady "Totally Charmed".


Mám ještě nějaké další, které jsem koupila už předtím, ale ty musím nafotit a zjistit kam patří. No, je na čase, abych přestala se sháněním nových kousků a začala pracovat na fotoateliéru :) a věnovat se focení sbírky a také šití nových modelů na nabyté kousky.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama