"Nikdy si nenech vzít svůj sen"

Chelsea a Tia

26. června 2012 v 23:37 | Silkmilk |  Sbírání
2. března 2012

Dnes jsem se dostala k nafocení dvou panenek, které mám doma delší dobu. Tou první je Tia z Barbie deníčků. Tiu jsem původně koupila kvůli tělíčku pro Nikki, která měla jen to obyčejné s neohebnými koleny a rukami pohyblivými dopředu. Říkala jsem si, že jí jen trochu zrekonstruuji a prodám zase dál. Má ale moc hezký obličejík a tak pořád zůstávala stranou a do jejího prodeje se mi nechtělo. Pak jsem kvůli ní koupila další panenku na přetělení, ale tu mi zabavila dcera. Až napotřetí, kdy jsem koupila už snad poslední tělo, se podařilo ji přetělit na původní podobu. Přišla mi bez oblečení, tak jsem jí oblékla už trochu jarně do pastelových barviček. Její původní oblečení můžete vidět na první fotce, kterou jsem našla na Flickru.

Zdroj: Flickr.com

Před rekonstrukcí

A zde již v mém podání.


Po rekonstrukci vlasů jsou mnohem bohatší než v původní verzi. Dokonce jsem uvažovala o jejich narovnání, ale nevím jestli by to byla dobrá volba.


Druhou panenkou je vydražená Chelsea z řady Night on the Town, kterou jsem vydražila na MMA v kompletním oblečení, jen bylo třeba doupravit původní účes. Jinak byla v perfektním stavu. Její fotky najdete samostatně v Galerii My Scene. Zde je foto původní podoby, jak ke mě přišla.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama